![](http://www.kpkitp.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/440782632_3753619208225176_5172906385657638351_n-737x415.jpg)
![☢️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tad/1/16/2622.png)
26 квітня – знакова для України дата, яка вже 38 років нагадує людству про наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії. Вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. Здобувачі освіти групи 21 разом з класним керівником Ларисою Куклич провели годину спілкування “Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…” Сьогодні віддали шану ліквідаторам котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їх подвиг назавжди залишиться в пам’яті українського народу!!!
Вічна пам’ять і шана тим, хто ціною власного життя захистив наше майбутнє!
![🕯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![](http://www.kpkitp.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/438081342_3753619034891860_5459348636704971465_n-300x169.jpg)
![](http://www.kpkitp.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/439713473_3753619098225187_1917509031633592383_n-300x169.jpg)
![](http://www.kpkitp.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/439914464_3753618964891867_4024427967243958675_n-300x169.jpg)
![](http://www.kpkitp.kiev.ua/wp-content/uploads/2024/04/440782632_3753619208225176_5172906385657638351_n-300x169.jpg)